תמלול

תמלול.

שירותי התמלול של חברת 'ראיות חותכות' ממוקדים בתחום המשפטי. מדובר בהתמחות של למעלה מעשור אשר באה לידי ביטוי בביצוע כל אחת מהעבודות שנעשו עד היום. השירות ניתן לעורכי הדין ואיכות העבודה נמדדת גם בבית המשפט. כדי להעניק לעבודה אשר עברה דרכנו את החותמת של 'ראייה משפטית' נדרש תהליך מוקפד מאוד של עבודה מדויקת.
ככלל, התמלול עוסק בהעברת תוכן מוקלט לתוכן כתוב בכל סיטואציה בה נאמרו הדברים. בין אם מדובר בשיחה בין שניים, בדיון רב משתתפים ואפילו בהרצאה בעלת חשיבות גדולה עבור בית המשפט – השיח צריך לעבור נכון כשהוא על הנייר. כל ניואנס נחשב וכשמדברים על קוצו של יוד – כאן הוא בא לביטוי ביתר חומרה. אסור לוותר על דבר אשר נמצא בהקלטה. לשם כך נדרש ציוד טכני ברמה גבוהה שכן כאשר מדובר בראיות לבית המשפט, גם כאשר מדובר בהקלטה מאתגרת מבחינה טכנית, עדיין צריך לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. כל עבודת תמלול שלנו הנחשבת כראייה לבית המשפט מקבלת חותמת של חוות דעת מומחה אשר בדק את העבודה מטעמנו ובה הוא מצהיר גם על המומחיות שלו בפני בית המשפט.
חברת 'ראיות חותכות' מורגלת בעמידה בלוח זמנים צפוף גם בהתראה קצרה מאוד.

צריכים הצעה \ תרגום?

התקשרו אלינו 074-7039650, שלחו וואטסאפ למספר 050-3111999 או העבירו את הקובץ הנדרש לתרגום וקבלו הצעה

שאלות נפוצות.

מדובר בהפיכת תוכן מוקלט מכל סוג (שיחות אישיות, הרצאות, דיונים) לתוכן כתוב. מדובר בעבודה שדורשת הקפדה יתרה על כל ניואנס קטן שכן מדובר באומנות ובמסוגלות גבוהה להעביר בתוכן כתוב גם את הטונציה של האנשים שהוקלטו.

מרגע קבלת החומרים אותם יש לתמלל, מגיע שלב הבדיקה שלנו, כמו, בדיקה טכנית של איכות ההקלטה. נבין מה נדרש כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ועל פי זה תינתן הצעת המחיר וכן מועד ההגשה.
מרגע קבלת אישור ביצוע התמלול, מנהל התפעול מעביר את הטיפול לידי אשת המקצוע המתאימה ביותר בחברה. בתום סיום התמלול מתבצעת הגהה על העבודה לצורך בדיקתו הנוספת של מנהל התפעול. לאחר קבלת אישורו הסופי מועבר התמלול יחד עם חוות הדעת ללקוח.

בהתאם לחוק הראיות, תמלול הקלטה יתקבל כראיה משפטית רק אם הוגש בצירוף חוות דעת מומחה. על המומחה להצהיר בפני בית המשפט על הניסיון ועל המקצועיות שלו. כמוכן חייבים להופיע בחוות הדעת כל פרטי ההקלטה.

כאשר מדובר בתמלול רצוי לבחור באנשי מקצוע בעלי ניסיון שכבר יודעים כיצד לגשת אל העשייה, באילו אמצעים טכניים לעבוד (קיים מגוון), לוח הזמנים הנדרש לצורך ביצוע העבודה. כאמור על האחראי על התמלול להגיש חוות דעת בנוסף לתמלול וכאן נדרש להוכיח לבית המשפט אודות שנות ההתמחות שלו בנושא.

Scroll to Top