אודות.

בכל שאנו עושים, אנו פועלים למתן שירות מקצועי ואיכותי תוך עמידה בזמנים שהובטחו. אני עומד לרשותכם בכל עת בכדי לפתור כל בעיה העשויה להתעורר בתהליך הכנת החומר להגשה כראייה בבית משפט, בבוררות, או לכל צורך אחר. לקוחות חדשים, המנסים אותנו בפעם הראשונה בעקבות המלצה מקולגה, מתרשמים מנוחות העבודה אתנו ומאיכות השירות.

אשמח לתת שירות ומענה לכל דבר ועניין. התקשרו עכשיו והעבירו אלינו את האחריות להכנת החומר.

איציק מרקל,

מנכ"ל

הצלחה אמיתית נמדדת בחותם שאנו משאירים באנשים; אהבת אדם, אחריות ויושרה הם המפתחות לכל דבר בחיים, ובמיוחד בעולם העסקים.
שמי איציק מרקל, מנכ"ל ובעלים של חברת 'ראיות חותכות' – חברת התמלול והתרגום הטובה בארץ למסמכים משפטיים ולהכנת חומרים לבית המשפט הכוללת תמלול, בדיקת אותנטיות ועוד.
כיליד דרום אפריקה, חובב שפות אמיתי וצופה נלהב של סדרות משפטיות – כאשר חיפשתי את הדרך לקריירה השנייה שלי היה לי קל לחבר בין החלקים השונים של חיי ולהתחיל מסלול חדש.
העיסוק המקצועי הראשון שלי לאורך שנים ארוכות התרכז באימון קבוצות כדורגל לנוער. תפקיד אחראי ומלא סיפוק. לאחר שהגעתי לתחושת מיצוי פתחתי לעצמי לפני למעלה מעשור דרך חדשה ומרתקת.
עבודה מול גורמים משפטיים שונים, ובמיוחד עורכי דין, דורשת תוצאות מדויקות במיוחד לאור העובדה כי לא מעט פעמים מתקבלות בבית המשפט החלטות משנות חיים על סמך הדברים שאנחנו נדרשים להכין עבור התיק.
מדובר באחריות גדולה עד מאוד שהצוות שלי ואני לוקחים על עצמנו מדי יום וגאים בכל הגשה שאנחנו עושים, קטנה כגדולה, כי אנחנו יודעים כמה עבודה הושקעה בכך ומה החשיבות שלה.
אבל, לא רק בכך מדובר. הקשר האישי עם כל לקוח נרקם לאורך זמן ומאפשר שיח בגובה העיניים בכל שעות היום והערב. לשני הצדדים חשובה התוצאה באותה המידה והשיח האישי מאפשר הבנה נוספת של דקויות בכל מקרה.
כך באה לידי ביטוי המשמעות עבורי בהיותי חלק מהעולם המשפטי. עורך דין זקוק למעטפת תומכת וטובה כדי להביא את כלל כישוריו לידי ביטוי בבית המשפט ובכלל. כשנדרש תמלול אמין של שיחות אשר צריך להביא להוכחות בבית המשפט, המלל חייב להיות מדויק, לעמוד בלוחות זמנים, להיות נאמן למציאות ולהיות נקי מרעשים. גם תרגום מסמכים משפטיים חשוב בצורה זו – מילה שמתורגמת לא נכון יכולה לחרב את המשמעות המקורית של מי שכתב את ההסכם ומכאן הפתח לצרות – קצר מאוד.
זו אחריותי המלאה וההתחייבות שלי לדאוג לביצוע שהוא לא פחות ממושלם. ברוח זו נבחרים אנשי המקצוע שמלווים אותי.
השלב העסקי הבא של 'ראיות חותכות' כבר כאן ובא לידי ביטוי בפתיחת מחלקה חדשה העוסקת בתרגום מסחרי ועסקי ובשיתופי פעולה בינלאומיים. הניצנים הראשונים הם בדרום אפריקה ובאנגליה, והרשימה רק הולכת ומתארכת. שיתופי הפעולה נמדדים כולם על פי סולם הערכים של 'ראיות חותכות': אהבת אדם, מקצועיות, יושרה והגינות.

נבחרת 'ראיות חותכות'.

צוות 'ראיות חותכות' מנוהל בקפידה וממקום של חשיבה אמיתית כקבוצה במטרה למקסם את העשייה בכל פרויקט. הדרישות מאנשי הצוות גבוהות והם משתפרים לאורך כל הדרך. אנשי המקצוע שלנו נמדדים על פי הידע המקצועי שלהם וניסיונם בפועל בתחומים בהם אנחנו מטפלים. הם מחויבים ברמת שפת אם לארץ המקור ובהבנת הניואנסים הקטנים של כל אשר מגיע לטיפולם. למרות ועל אף דרישה בסיסית זו – כל עבודה נבחנת שוב בתום ביצועה כדי שלא יפלו טעויות. איציק מרקל, מנכ"ל החברה אמון על שיפור מתמיד במערכות הטכנולוגיות ושדרוג נהלי העבודה שיהיו נוחים גם לצוות וגם ללקוחות.

אנחנו יודעים להתגבר על כל אתגר לפני הגשה משפטית. לכל שאלה, דברו איתנו בטלפון 074-7039650, בוואטסאפ 050-3111999 - או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.