בדיקת אותנטיות.

מה שיקבע אם ההקלטה שלכם אותנטית – כלומר, קבילה בבית משפט – היא אם ההקלטה משקפת נאמנה את האירוע שהוקלט כפי שהאירוע התקיים במציאות. 

בדיקת אותנטיות היא הבדיקה המשמעותית ביותר בדרך לבית המשפט וחשוב מאוד לבצע אותה אצל מומחה שהינו מורשה מטעם בית המשפט. על מנת שההקלטה תשמש כראייה בבית המשפט היא צריכה להיות אותנטית – כלומר, אסור לערוך בה שינויים כלשהם. רצוי למסור את מכשיר ההקלטה כמות שהוא למעבדה מוסמכת המוכרת על ידי בית המשפט ואף מתמנה על ידיה להכין ראיות בתחום זה לטובת בית המשפט.

אנחנו יודעים להתגבר על כל אתגר לפני הגשה משפטית. לכל שאלה, דברו איתנו בטלפון 074-7039650, בוואטסאפ 050-3111999 - או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שאלות נפוצות.

בדיקת אותנטיות זו בדיקה המוכיחה את רציפות ההקלטה ואמינותה. חשוב והכרחי לבצע את הבדיקה בכדי למנוע שהראיה תפסל ע"י הצד השני במשפט.

כן, בהחלט. הגשת תמלול ללא אישור המוכיח את רציפות ההקלטה ואמינותה עלולה להביא לפסילת הראיה. גם לאחר שסיימת את ההקלטה וידוע לך כי ההקלטה שביצעת בעצמך היא רציפה ואמינה, יש לבצע בדיקת אותנטיות הקלטה ורציפותה באמצעות מומחה המאושר ע"י בתי המשפט וזאת – מן הטעם שהצד השני לא יוכל לטעון שההקלטה ערוכה, "מבושלת" או לא אמינה.